Автолампа Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs (12342WVUB1)
Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs 1 шт2 шт |
|
Дві лампочки W5W в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs
Усі ціни 8 →Автолампа Philips галогенова 60/55W (12342WVUB1) 12342WVUB1 | 304 грн. |
Philips Автолампа Philips галогенова 60/55W (12342WVUB1) 12342WVUB1 | 308 грн. |
PHILIPS 12342WVUB1 | 323 грн. |
Автолампа Philips галогенова 60/55W (12342WVUB1) | 304 грн. |
Галогенна лампа h4 60/55w 12v white vision ultra +60 PHILIPS, 12342WVUB1 | 410 грн. |
ще 3 пропозиції
2 рази замовляв у різних фірмах (київ, луцьк)... виробництво польші... доки не відкрив коробку не дізнався що брак на місці паяння контактів... чорний нагар, плавлений текстоліт... горепродавці впарювали що це нормально... були культурно надіслані! була б можливість докласти фото, показав би, але думаю ви зрозуміли про що мова... як довго це не зрозуміло, так що будьте обережні - перевіряйте перед оплатою! так і не пізнав всі краси брак |
Додати відгук
Модификації Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs
Ціни на Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs |
---|---|---|---|---|
Philips WhiteVision Ultra H4 1pcs | від 304 грн. | 8 пропозицій | ||
Philips WhiteVision Ultra H4 2pcs | від 603 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →