Світильник Philips Zhirui Bedside Lamp
Відео 1Фото 9 |
Philips Zhirui Bedside Lamp |
|
Датчик освітленості.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Zhirui Bedside Lamp
Настільна лампа Xiaomi Philips LED ZhiRui Bedside Lamp (MUE4082RT) | 2 699 грн. |
Умный светильник Philips LED ZhiRui Bedside Lamp White (MUE4082RT) | 2 699 грн. |
Настільна лампа Xiaomi Philips LED ZhiRui Bedside Lamp (MUE4082RT) [37475] | 3 176 грн. |
Розумний світильник Philips LED ZhiRui Bedside Lamp White (MUE4082RT) | 3 299 грн. |
Розумний світильник Philips LED ZhiRui Bedside Lamp MUE4082RT White | 3 499 грн. |
Працювала нормально, але після оновлення прошивки більше не вмикається Яскрава, є динамік для підсвічування музики ПЗ, підтримка Yuri Yashchenko: користуюся Philips Zhirui Bedside Lamp менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості прожектора / світильника Philips Zhirui Bedside Lamp:
- Зміна кольору освітлення
- Регулювання колірної температури
- Встановлення часу вимкнення освітлення
- Регулювання яскравості
- Встановлення часу увімкнення освітлення
- Нічник
РекомендуємоПорівняти в таблиці →