Гірка Pilsan Happy Dino Slide
Pilsan Happy Dino Slide |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pilsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pilsan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pilsan Happy Dino Slide
Усі ціни 6 →Горка Pilsan Dino slide (06-198) | 3 581 грн. |
Дитяча гірка Pilsan Dino slide 06-198 92053 | 3 173 грн. |
Пластикова дитяча гірка Pilsan "Dino slide" синя 140 см 06-198 | 3 570 грн. |
Гірка для спуску Pilsan Діно блакитна 141 см 06-198 | 3 833 грн. |
Гірка Pilsan 06-198 (1) "Dino slide" | 3 451 грн. |
Гірка Pilsan 06-198 "Dino slide" | 3 810 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →