Рюкзак Pinguin Integral 30 30 л
Фото 13 |
Pinguin Integral 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Integral 30 30 л
Рюкзак Pinguin Integral 30 / Black | 3 900 грн. |
Рюкзак Pinguin Integral 30 сірий 2020 | 4 158 грн. |
Рюкзак Pinguin Integral 30 Чорний | 3 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →