Спальний мішок Pinguin Mistral 185 (2106.185)
Pinguin Mistral 185 185x85 см, t 3 °C195x85 см, t 3 °C |
|
Розрахований на три сезони використання спальник чеської марки Pinguin належить до моделей середнього класу, які підходять відносно невисоким користувачам (загальні габарити по висоті разом з капюшоном складають 185 см). Важить виріб 1.7 кг, що оптимально для кемпінгу, але не в усіх випадках є виправданим для пішого чи велосипедного туризму, хоча більш ніж 30% компресія дозволяє істотно скоротити розміри в складеному вигляді (до 27x22x22 см).
Завдяки 2-слойному синтетичного утеплювача спальний мішок Pinguin Mistral 185 непогано підготовлений до похолодань: у відповідності зі стандартом EN13537, користувач не замерзне навіть при заморозках і температурі від 3 °с тепла до 3 °C морозу. Два спальника можна зістебнути в один, а також варто врахувати, що з аналогічними температурними показниками в лінійці виробника представлені й окремі моделі для жінок (Lady) та дітей (Junior). Комфорт в експлуатації забезпечить світловідбиваючий бігунок, зручний внутрішній кишеню і захист від закушування блискавки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Купити Pinguin Mistral 185
Усі ціни 8 →Спальний мішок Pinguin Mistral 185 (Green/right) | 2 860 грн. |
Спальник Pinguin Mistral / 185cm left, blue | 3 588 грн. |
Спальний мішок Pinguin Mistral 185 (Green/left) | 3 588 грн. |
- Модель Mistral 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Mistral 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Mistral 185
Ціни на Pinguin Mistral 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Mistral 185 | від 2 860 грн. | 8 пропозицій | ||
Pinguin Mistral 195 | від 2 860 грн. | 13 пропозицій |