Спальний мішок Pinguin Mistral 195 (2106.195)
Pinguin Mistral 195 185x85 см, t 3 °C195x85 см, t 3 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Mistral 195
Усі ціни 13 →Спальний мішок Pinguin Mistral 195 (Green/right) | 3 588 грн. |
Спальник Pinguin Mistral / 195cm right, green | 3 588 грн. |
Спальний мішок-кокон Pinguin Mistral / 195cm left, blue | 3 588 грн. |
Спальний мішок Pinguin Mistral 195 (Green/left) | 2 860 грн. |
ще 8 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Mistral 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Mistral 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Mistral 195
Ціни на Pinguin Mistral 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Mistral 185 | від 2 860 грн. | 8 пропозицій | ||
Pinguin Mistral 195 | від 2 860 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →