Спальний мішок Pinguin Tramp 195 (2116.195)
Відео 1Фото 2 |
Pinguin Tramp 195 легкий 185x85 см, t 9 °C195x85 см, t 9 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Tramp 195
Усі ціни 35 →Спальник Pinguin Tramp / 195cm left, khaki | 2 940 грн. |
Спальник Pinguin Tramp / 195cm left, khaki | 2 940 грн. |
Спальний мішок Pinguin Tramp 195 см Khaki Right Zip (PNG 237443) 859263823 | 2 964 грн. |
Спальний мішок Pinguin Tramp 195 2020 (Petrol, Left Zip) PNG 237368 | 2 964 грн. |
Спальник Pinguin Tramp 195 2020 (Khaki, Right Zip) (PNG 237443) | 2 964 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Tramp 185 — довжина мішка 185 см
- Модель Tramp 195 — довжина мішка 195 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Tramp 195
Ціни на Pinguin Tramp 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Tramp 185 | від 2 409 грн. | 38 пропозицій | ||
Pinguin Tramp 195 | від 2 730 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →