Термобокси Pinnacle Eskimo 34.5
Відео 2Фото 13 |
Pinnacle Eskimo 34.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinnacle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinnacle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinnacle Eskimo 34.5
Усі ціни 24 →Термобокс Pinnacle Eskimo 34,5л синий 0682622060091BLUE | 1 965 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 34.5 л Blue (0682622060091BLUE) 954047 | 1 867 грн. |
Pinnacle Eskimo 34.5L (0682622060091BLUE) | 1 966 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo, 34,5 л синий (0682622060091BLUE) | 1 965 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 34,5л BLUE (0682622060091BLUE) | 2 045 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinnacle Eskimo 34.5
Ціни на Pinnacle Eskimo 34.5 |
---|---|---|---|---|
Pinnacle Eskimo 4.5 | від 549 грн. | 53 пропозиції | ||
Pinnacle Eskimo 11 | від 1 323 грн. | 80 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 34.5 | від 1 830 грн. | 25 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 57 | від 3 287 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →