Автомагнітола Pioneer MVH-S120UBG
Відео 5Фото 3 |
Pioneer MVH-S120UBG
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Панель:знімна
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Всі характеристики
Характеристики MVH-S120UBG
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer MVH-S120UBG
Усі ціни 18 →Pioneer MVH-S120UBG | 2 448 грн. |
Pioneer MVH-S120UBG | 2 784 грн. |
Автомагнитола Pioneer mvh-s120ubg | 2 711 грн. |
Автомагнітола Pioneer MVH-S120UBG | 2 870 грн. |
Pioneer MVH-S120UBG | 2 935 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pioneer MVH-S120UBG
Ціни на Pioneer MVH-S120UBG |
---|---|---|---|---|
Pioneer MVH-S120UBW | від 2 648 грн. | 17 пропозицій | ||
Pioneer MVH-S120UBG | від 2 448 грн. | 18 пропозицій | ||
Pioneer MVH-S120UBA | від 2 448 грн. | 25 пропозицій | ||
Pioneer MVH-S120UB | від 2 448 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →