Морський сабвуфер Pioneer TS-ME100WC
Pioneer TS-ME100WC |
|
Даний сабвуфер має клас захисту IPX7.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer TS-ME100WC
Сабвуфер для човна Pioneer TS-ME100WC | 6 789 грн. |
Сабвуфер морской Pioneer TS-ME100WC | 5 880 грн. |
Автомобильный сабвуфер Pioneer TS-ME100WC | 6 499 грн. |
Автомобільний сабвуфер Pioneer TS-ME100WC [54855] | 8 046 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →