AV-ресивер Pioneer VSX-534 (VSX-534-B)
Відео 12Фото 3 |
Pioneer VSX-534
Тип:AV-ресивер, 5.1
Потужність на канал:150 Вт
Відтвор.:USB
Входи:3 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Авто-відключення. Таймер сну. Вихід під мікрофон для налаштування ресивера на передній панелі.
Всі характеристики
Характеристики VSX-534
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer VSX-534
Усі ціни 9 →AV-Ресивер Pioneer VSX-534 | 19 499 грн. |
Pioneer VSX-534 Black офіційна гарантія | 16 749 грн. |
AV-Ресивер Pioneer VSX-534DB | 19 465 грн. |
Ресивер Pioneer VSX-534 Czarny | 19 106 грн. |
Pioneer VSX-534 Czarny | 18 640 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →