Літня шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V
Усі ціни 31 →Шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V | 2 694 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V XL | 2 794 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V | 3 040 грн. |
PIRELLI Лiтня шина PIRELLI Cinturato P7 P7C2 205/55R16 91V | 2 830 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (205/55R16 91V) | 2 711 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V
Ціни на Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 91V | від 2 632 грн. | 32 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 205/55 R16 94V | від 2 757 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →