Літня шина Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W
Відео 26Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W
Усі ціни 7 →Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W | 3 631 грн. |
Pirelli Cinturato P7 205/55 ZR16 91W | 5 736 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (205/55 R16 91W) | 3 588 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (205/55R16 91W) | 3 516 грн. |
PIRELLI P7 CINTURATO 205/55 R16 91W AO | 4 367 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (205/55R16 91W) | 3 424 грн. |
PIRELLI CINTURATO P7 205/55 R16 91W | 4 075 грн. |
2 4 13 49 |
Купив дані шини у розмірі 205/60 R16. Виробництво РФ. Збалансувалися добре. Катаюсь вже 5тис км. Збалансовані характеристики за комфортом, керуванням та безпекою. Дуже задоволень. Преміум клас це преміум клас! Чи не шумні. Прекрасна керованість та гальмування. У міру тверді. Ціна кусається. Інтернет-магазин, в якому купував цей товар. Роман: |
Этой резиной машина была укомплектована с завода. Размер 225/45-17.
За три недели эксплуатации убил 3 покрышки, при том, что езжу аккуратно, стаж вождения 32 года. Последнюю разрубил, поймав не большую ямку на скорости 40 км/ч. Сама по себе шина не плохая по ездовым характеристикам, но она не для наших дорог. Может быть с широким профилем и будет более устойчива к повреждениям, но в узкопрофильных размерах это просто кошмар: езда превращается в сплошную нервотрепку и постоянно думаешь только о том, что бы не поймать очередную выбоину. Установил шины другого бренда в таком же размере - езжу по тем же дорогам уже почти год, все колеса целые. Относительно тихая, хорошо держит дорогу. Ужасно слабые боковины. Любая пойманная ямка = шина на свалку. користуюся Pirelli Cinturato P7 місяць і більше |
Показано 2 з 74 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W
Ціни на Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91V | від 2 713 грн. | 35 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91V BMW/Mini | від 2 922 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91V Mercedes-Benz | від 28 361 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W | від 3 424 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Audi | від 5 075 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Mercedes-Benz | від 31 429 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat | від 3 380 грн. | 14 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | від 3 473 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →