Літня шина Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y
Відео 26Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y 225/45 R18 91 V 225/45 R18 91 V RunFlat 225/45 R18 91 W 225/45 R18 91 W BMW/Mini 225/45 R18 91 W Mercedes-Benz 225/45 R18 91 W RunFlat 225/45 R18 91 W RunFlat BMW/Mini 225/45 R18 91 Y 225/45 R18 91 Y RunFlat 225/45 R18 91 Y RunFlat BMW/Mini 225/45 R18 94 W RunFlat 225/45 R18 95 W 225/45 R18 95 W Seal 225/45 R18 95 Y 225/45 R18 95 Y BMW/Mini 225/45 R18 95 Y Jaguar 225/45 R18 95 Y RunFlat 225/45 R18 95 Y RunFlat BMW/Mini 225/45 R18 95 Y RunFlat Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y
Pirelli CINTURATO P7 225/45 R18 95Y XL (9089560465) | 8 670 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (225/45R18 95Y) | 7 925 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y | 10 124 грн. |
2 4 13 49 |
Купив дані шини у розмірі 205/60 R16. Виробництво РФ. Збалансувалися добре. Катаюсь вже 5тис км. Збалансовані характеристики за комфортом, керуванням та безпекою. Дуже задоволень. Преміум клас це преміум клас! Чи не шумні. Прекрасна керованість та гальмування. У міру тверді. Ціна кусається. Інтернет-магазин, в якому купував цей товар. Роман: |
Этой резиной машина была укомплектована с завода. Размер 225/45-17.
За три недели эксплуатации убил 3 покрышки, при том, что езжу аккуратно, стаж вождения 32 года. Последнюю разрубил, поймав не большую ямку на скорости 40 км/ч. Сама по себе шина не плохая по ездовым характеристикам, но она не для наших дорог. Может быть с широким профилем и будет более устойчива к повреждениям, но в узкопрофильных размерах это просто кошмар: езда превращается в сплошную нервотрепку и постоянно думаешь только о том, что бы не поймать очередную выбоину. Установил шины другого бренда в таком же размере - езжу по тем же дорогам уже почти год, все колеса целые. Относительно тихая, хорошо держит дорогу. Ужасно слабые боковины. Любая пойманная ямка = шина на свалку. користуюся Pirelli Cinturato P7 місяць і більше |
Показано 2 з 74 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y
Ціни на Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91V | від 9 477 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91V Run Flat | від 7 366 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W | від 5 013 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W BMW/Mini | від 17 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Mercedes-Benz | від 5 390 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Run Flat | від 7 129 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Run Flat BMW/Mini | від 7 309 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y | від 7 241 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat | від 7 137 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini | від 7 057 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 94W Run Flat | від 18 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W | від 6 836 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal | від 8 077 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y | від 7 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y BMW/Mini | від 8 495 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Jaguar | від 8 140 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat | від 7 669 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat BMW/Mini | від 6 180 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat Mercedes-Benz | від 7 600 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →