Вантажна шина Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L
Pirelli FH01 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 21 197 грн. |
Pirelli FH01 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 21 182 грн. |
Pirelli FH01 315/70R22.5 156/150L | 25 400 грн. |
Pirelli FH01 315/70R22.5 156/150L | 26 670 грн. |
Pirelli FH01 (рулевая ось) 315/70 R22.5 156/150L | 21 200 грн. |
Модификації Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L
Ціни на Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Pirelli FH01 315/60 R22.5 152L | від 18 886 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli FH01 315/60 R22.5 154L | від 27 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli FH01 315/70 R22.5 156L | від 21 182 грн. | 7 пропозицій |