Літня шина Pirelli PZero Corsa 295/35 R21 103Y
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Corsa 295/35 R21 103Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero Corsa 295/35 R21 103Y
Pirelli PZero Corsa PZC4 295/35 R21 103Y | 17 915 грн. |
Шини Pirelli PZero Corsa (PZC4) 295/35 ZR21 103Y NE0 | 16 482 грн. |
Pirelli P Zero Corsa (PZC4) 295/35R21 103Y FR NE0 | 15 560 грн. |
Pirelli P Zero Corsa (PZC4) 295/35R21 103Y FR NE0 | 16 338 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →