Літня шина Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y 255/40 R18 99 Y 255/40 R18 99 Y Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y
Усі ціни 39 →Шина Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y XL | 6 429 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 255/40 R18 99Y XL | 6 546 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 255/40 R18 99Y XL | 6 880 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 255/40 R18 99Y XL | 6 693 грн. |
Pirelli PZero Sports Car 255/40 R18 99Y | 7 117 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y | від 6 151 грн. | 39 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R18 99Y Mercedes-Benz | від 8 628 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →