Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat
Усі ціни 6 →Pirelli P Zero PZ4 275/40 R19 101Y ROF 75358 | 11 924 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 275/40 R19 101Y Run Flat | 12 375 грн. |
Pirelli P Zero (PZ4) 275/40R19 101Y RFT | 10 840 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat 2544200 | 10 572 грн. |
Pirelli P Zero (PZ4) 275/40R19 101Y RFT | 11 382 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat | 11 533 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y | від 10 252 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y BMW/Mini | від 27 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat | від 10 572 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 101Y Run Flat BMW/Mini | від 10 660 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 105Y | від 7 640 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 105Y BMW/Mini | від 9 998 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 105Y Mercedes-Benz | від 9 035 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 105Y Run Flat | від 8 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R19 105Y Run Flat Mercedes-Benz | від 9 761 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →