Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat
Усі ціни 8 →Pirelli PZero (PZ4) (275/50R20 113W RunFlat) | 10 090 грн. |
PIRELLI PZero PZ4 275/50R20 113W Run Flat | 9 976 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 275/50 R20 113W XL ROF 102294 | 10 325 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 275/50 R20 113W Run Flat | 9 965 грн. |
PIRELLI PZERO PZ4 275/50 R20 113 W XL RunFlat | 9 904 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W | від 8 858 грн. | 16 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W BMW/Mini | від 30 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | від 8 649 грн. | 30 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat | від 9 892 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini | від 9 721 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Seal | від 12 012 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →