Літня шина Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y 285/45 R22 114 Y 285/45 R22 114 Y Land Rover |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y
Усі ціни 14 →Pirelli PZero (PZ4) (285/45R22 114Y Silent) | 13 930 грн. |
PIRELLI Літня шина PIRELLI P ZERO (PZ4) 285/45R22 114Y | 15 017 грн. |
Літня шина PIRELLI P ZERO (PZ4) 285/45R22 114Y | 14 880 грн. |
PIRELLI Літня шина PIRELLI P ZERO (PZ4) 285/45R22 114Y | 15 017 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 285/45 R22 114Y | 13 750 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y | від 13 750 грн. | 14 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 285/45 R22 114Y Land Rover | від 13 380 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →