Літня шина Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini
Усі ціни 9 →Шина Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat * | 12 468 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 315/35 R20 110W XL RSC * | 12 875 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 315/35 R20 110W XL RSC * | 14 080 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 315/35 R20 110W XL RSC * | 12 720 грн. |
Летние шины Pirelli PZero PZ4 315/35 ZR20 110W Run Flat * 1001294038 | 12 823 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 106Y | від 17 977 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 106Y Ferrari | від 18 855 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W | від 12 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W BMW/Mini | від 33 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat | від 12 760 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110W Run Flat BMW/Mini | від 12 468 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110Y | від 12 350 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 315/35 R20 110Y Porsche | від 12 455 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →