Вантажна шина Pirelli TG88 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli TG88 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli TG88 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 13 →Pirelli TG88 (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/150K | 16 934 грн. |
Pirelli TG 88 (ведущая) 13 R22.5 156/150K | 15 581 грн. |
Pirelli TG88 (ведущая) 13 R22.5 156K | 15 843 грн. |
Pirelli TG88 (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 20PR | 15 435 грн. |
PIRELLI TG88 13/80 R22.5 156/150K | 15 125 грн. |
ще 8 пропозицій