Вантажна шина Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 150 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L
Pirelli TH01 (315/80R22.5 156L) | 19 923 грн. |
Pirelli TH01 315/80R22.5 156/150L | 26 840 грн. |
Pirelli TH01 315/80R22.5 156/150L | 28 182 грн. |
Модификації Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L
Ціни на Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Pirelli TH01 315/70 R22.5 154L | від 19 923 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L | від 19 923 грн. | 3 пропозиції |