Вантажна шина Pirelli TR01 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli TR01 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli TR01 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 12 →Pirelli TR01 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 20 094 грн. |
Pirelli TR:01 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 18 716 грн. |
Pirelli TR01 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 18 240 грн. |
Грузовые шины Pirelli TR 01 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 18PR 100111297 | 18 988 грн. |
Pirelli TR01 (ведущая ось) 315/70 R22.5 154/150L | 20 095 грн. |
ще 7 пропозицій