Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini
Відео 11Фото 5 | 10 422 грн. Купити! Шини Pirelli Winter Sottozero 3 205/60 R16 96H XL *Shiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H | від 3 075 грн. | 22 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | від 3 073 грн. | 16 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H Run Flat | від 11 780 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H | від 2 970 грн. | 16 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Alfa Romeo | від 33 543 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini | від 10 422 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat | від 6 844 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Seal | від 3 182 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →