Змішувач PLAMIX Afina 011 PM0578
PLAMIX Afina 011 PM0578 |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Afina 011 PM0578
Усі ціни 20 →Кран на кухню однозахватний PLAMIX Afina чорний пластик PM0579 | 421 грн. |
Змішувач для кухні Plamix AFINA-011 білий (PM0578) | 420 грн. |
Пластиковий змішувач на кухню PLAMIX AFINA-011 Білий (без підведення) (PM0 | 420 грн. |
Кран для кухні однозахватний PLAMIX Afina білий пластик PM0578 | 420 грн. |
Змішувач для кухні Plamix AFINA-011 чорний (PM0579) | 421 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →