Змішувач PLAMIX Oscar 006 Euro PM0599
PLAMIX Oscar 006 Euro PM0599 Oscarбез ручного душу |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Oscar 006 Euro PM0599
Усі ціни 17 →Кран у ванну одновентильний із довгим гусаком PLAMIX Oscar чорний пластик | 840 грн. |
Пластиковий змішувач для ванни PLAMIX Oscar-006 EURO Чорний (без шланга та | 840 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із довгим виливом PLAMIX Oscar білий пласт | 840 грн. |
Пластиковий змішувач для ванни PLAMIX Oscar-006 EURO Білий (без шланга та | 840 грн. |
Змішувач для ванни Plamix із термопластичного пластику Oscar 006 EURO чорн | 908 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →