Комутатор PLANET GSD-804P
PLANET GSD-804P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLANET 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLANET.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLANET GSD-804P
Усі ціни 9 →Коммутатор сетевой Planet GSD-804P-EU | 4 499 грн. |
Коммутатор сетевой Planet GSD-804P-EU | 4 499 грн. |
Planet GSD-804 GSD-804P-EU | 4 499 грн. |
Гігабітний комутатор для дому та малого офісу Planet GSD-804P-EU (8-Port 1 | 3 915 грн. |
Planet GSD-804P-EU Ком-тор, 8 10/100/1000Mb (4 Po E) портів,(55W) GSD-804P | 4 499 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →