Зварювальний напівавтомат-інвертор Plazma MIG/MMA-340
Відео 1Фото 8 |
Plazma MIG/MMA-340 |
|
Робота при зниженому напрузі (до 160)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Plazma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Plazma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Plazma MIG/MMA-340
Усі ціни 7 →Зварювальний інверторний напівавтомат Плазма MIG/MMA-340 112320 | 6 323 грн. |
Зварювальний апарат інверторний напівавтомат Плазма MIG/MMA-340 | 9 522 грн. |
Напівавтомат зварювальний Плазма MIG-ММА-340 | 6 239 грн. |
Полуавтомат сварочный ПЛАЗМА MIG-ММА-340(MIG/MMA/FLUX/TIG) | 6 018 грн. |
Напівавтомат зварювальний Плазма MIG-ММА-340 | 6 244 грн. |
Зварювальний інверторний напівавтомат Плазма MIG/MMA-340 | 7 434 грн. |
Напівавтомат зварювальний ПЛАЗМА MIG/MMA-340 (112320) | 6 629 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →