USB-флешка PNY Attache 4 3.1 256 ГБ (FD256ATT431KK-EF)
Відео 1Фото 4 |
PNY Attache 4 3.1 256Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Attache 4 3.1 256 ГБ
PNY Флешка 256 GB Attache 4 Black (FD256ATT431KK-EF) FD256ATT431KK-EF | 649 грн. |
Накопичувач PNY Attache 4 256GB USB 3.1 Black (FD256ATT431KK-EF) | 749 грн. |
Флеш накопичувач USB 256G PNY usb3.1 Attache4 Black (FD256ATT431KK-EF) | 534 грн. |
Флешка PNY Attache 4 256GB Black (FD256ATT431KK-EF) | 831 грн. |
Флешка PNY 256 GB Attache 4 Black (FD256ATT431KK-EF) | 615 грн. |
Відеоогляди
Модификації PNY Attache 4 3.1
Ціни на PNY Attache 4 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 3.1 128 ГБ | від 349 грн. | 1 пропозиція | ||
PNY Attache 4 3.1 256 ГБ | від 534 грн. | 5 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 512 ГБ | від 1 201 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →