USB-флешка PNY Attache 4 3.1 64 ГБ (FD64GATT431KK-EF)
Відео 1Фото 4 |
PNY Attache 4 3.1 64Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації PNY Attache 4 3.1
Ціни на PNY Attache 4 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 3.1 128 ГБ | від 349 грн. | 1 пропозиція | ||
PNY Attache 4 3.1 256 ГБ | від 534 грн. | 5 пропозицій | ||
PNY Attache 4 3.1 512 ГБ | від 1 197 грн. | 4 пропозиції |