SSD PNY CS900 SSD7CS900-120-PB 120 ГБ
Відео 16Фото 6 | Очікується у продажу 466 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 120; Форм-фактор: 2.5"; Контролер: Phison PS3111-S11-13; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 450; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 560; Гарантія виробника: 3 роки; TRIM; |
PNY SSD7CS900-120-PB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Взяв під систему, за свої гроші – нормальний Дешевий, працює, значно швидше за hdd Швидкість нижче заявленої (350 насправді), але у звичайному домашньому пк навіть не помітиш Сергей: користуюся PNY SSD7CS900-120-PB кілька місяців
на каком sata используете, модель МП не укажете ли? |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації PNY CS900 SSD7CS900-120-PB
Ціни на PNY CS900 SSD7CS900-120-PB |
---|---|---|---|---|
PNY CS900 SSD7CS900-250-RB 250 ГБ | від 1 099 грн. | 1 пропозиція | ||
PNY CS900 SSD7CS900-500-RB 500 ГБ | від 1 547 грн. | 4 пропозиції | ||
PNY CS900 SSD7CS900-960-PB 960 ГБ | від 3 996 грн. | 12 пропозицій | ||
PNY CS900 SSD7CS900-1TB-RB 1 ТБ | від 2 572 грн. | 6 пропозицій | ||
PNY CS900 SSD7CS900-2TB-RB 2 ТБ | від 4 199 грн. | 4 пропозиції | ||
PNY CS900 SSD7CS900-4TB-RB 4 ТБ | від 12 120 грн. | 4 пропозиції |