Каструля Polaris Albero 20C
Фото 6 |
Polaris Albero 20C 2.2 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Albero 20C
Усі ціни 23 →Каструля POLARIS Albero-20C 015218 | 719 грн. |
Каструля з кришкою Polaris Albero-20C, 2,2 л (00000019686) | 869 грн. |
Каструля Polaris Albero-20C 2.2 л (015218) | 826 грн. |
Кастрюля Polaris Albero-20C 2.2 л (015218) | 826 грн. |
Каструля POLARIS Albero-20C 2,2 л (015218) | 869 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Albero 20C:
- Товщина стінок— 3.5 мм
- Товщина дна — 3.5 мм
Модификації Polaris Albero 20C
Ціни на Polaris Albero 20C |
---|---|---|---|---|
Polaris Albero 20C | від 659 грн. | 25 пропозицій | ||
Polaris Albero 24C | від 790 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →