Сковорідка Polaris Kontur-20F 20 см
Фото 11 | Товар застарів 796 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 20; Товщина дна (мм): 3.5; Товщина стінок (мм): 3.5; Висота стінок (см): 4.3; Матеріал сковороди: кований алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: тефлонове; Функції та можливості: індукційне дно; рифлене дно; Комплектація: Країна походження бренду: Росія |
Polaris Kontur-20F |
|
3D Cook Technology - для приготування з низьким вмістом жиру.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Polaris Kontur-20F
Ціни на Polaris Kontur-20F |
---|---|---|---|---|
Polaris Kontur-24F 24 см | від 444 грн. | 22 пропозиції | ||
Polaris Kontur-26F 26 см | від 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Polaris Kontur-28F 28 см | від 544 грн. | 24 пропозиції |