Каструля Polaris Pro collection-24C
Фото 7 |
Polaris Pro collection-24C 2.4 л4.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Pro collection-24C
Усі ціни 19 →Каструля POLARIS PRO collection-24C PRO collection-24C ков.ал.. 4.1 л (171 | 1 079 грн. |
Каструля з кришкою Polaris Pro collection-24C, 4,1 л (00000020750) | 1 309 грн. |
POLARIS PRO COLLECTION-24C | 1 058 грн. |
POLARIS PRO COLLECTION-24C | 1 053 грн. |
Каструля Polaris Pro collection-24C 4.1 л (17171) | 1 244 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Polaris Pro collection-24C
Ціни на Polaris Pro collection-24C |
---|---|---|---|---|
Polaris Pro collection-20C | від 770 грн. | 17 пропозицій | ||
Polaris Pro collection-24C | від 931 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →