Електрочайник Polaris PWK 1790CL 2200 Вт 1.7 л
Фото 10 |
Polaris PWK 1790CL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris PWK 1790CL 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 8 →Polaris Polaris PWK 1790CL | 624 грн. |
Електрочайник Polaris PWK 1790CL | 939 грн. |
Електрочайник пластиковий POLARIS PWK 1790 CL White/Blue | 489 грн. |
Електрочайник Polaris PWK 1790СL | 673 грн. |
Електрочайник PolarisPWK 1790СL | 811 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →