Каструля Polaris Sonata 24C
Фото 9 |
Polaris Sonata 24C 3.2 л6.5 л |
|
Потрійне вштампованное дно з прошарком з алюмінію. Плавний перехід від дна до стінок підвищує надійність кріплення дна, забезпечує швидкість нагріву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Sonata 24C
Усі ціни 22 →Каструля POLARIS Sonata-24C Sonata-24C нерж. сталь 6.5 л (15068) | 1 169 грн. |
Каструля з кришкою Polaris Sonata-24C, 6,5 л (00000020755) | 1 399 грн. |
POLARIS SONATA-24C | 1 084 грн. |
Каструля Polaris Sonata-24C 6.5 л (15068) | 1 330 грн. |
Кастрюля Polaris Sonata-24C 6.5 л (15068) | 1 330 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Sonata 24C:
- Товщина стінок— 0.6 мм
- Товщина дна — 6.3 мм
Модификації Polaris Sonata 24C
Ціни на Polaris Sonata 24C |
---|---|---|---|---|
Polaris Sonata 20C | від 847 грн. | 25 пропозицій | ||
Polaris Sonata 24C | від 1 018 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →