Ванна Polimat Gracja 180x80 см
Polimat Gracja 180x80 00010 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Polimat Gracja
Ціни на Polimat Gracja |
---|---|---|---|---|
Polimat Gracja 120x75 см | від 10 440 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Gracja 140x70 см | від 11 093 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Gracja 150x70 см | від 9 570 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Gracja 160x70 см | від 9 918 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Gracja 170x70 см | від 10 266 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Gracja 170x75 см | від 10 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Gracja 180x80 см | від 14 790 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →