Ванна Polimat Uzo 160x80 см
Фото 8 |
Polimat Uzo 160x80 00221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Uzo 160x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Polimat UZO 160x80 00221 | 63 075 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT UZO 160x80 чорна, матова (00337) | 74 385 грн. |
Ванна акрилова Polimat UZO 160x80 (Чорна матова) 00337 00337 | 74 385 грн. |
Ванна акрилова Polimat UZO 160x80 (Чорна) 00336 00336 | 68 730 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT UZO 160x80 чорна (00336) | 68 730 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT UZO 160x80 (00221) | 63 075 грн. |
Рекомендуємо