Саундбар Polk Audio MagniFi 2
Відео 11Фото 11 |
Polk Audio MagniFi 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio MagniFi 2
Усі ціни 17 →Polk audio MagniFi 2 | 21 999 грн. |
Саундбар Polk Audio MagniFi 2 Black | 22 620 грн. |
Polk Audio MagniFi 2 офіційна гарантія | 21 899 грн. |
Саундбар Polk audio MagniFi 2 | 22 199 грн. |
Саундбар Polk audio MagniFi 2 | 24 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →