Навушники
Poly Savi W430A
Poly Savi W430A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Savi W430A
Усі ціни 7 →Гарнітура Plantronics Savi W430A-M (82397-12) | 8 929 грн. |
Безпровідні навушники Plantronics W430A-M Savi OTE DECT UK / EURO / AUS / | 8 965 грн. |
Навушники з мікрофоном Plantronics Savi W430A (82396-12) | 8 938 грн. |
Навушники з мікрофоном Plantronics Savi W430A (82396-12) | 8 928 грн. |
Наушники с микрофоном Plantronics Savi W430A (82396-12) | 8 928 грн. |
Наушники с микрофоном Plantronics Savi W430A (82396-12) | 8 934 грн. |
Навушники з мікрофоном Plantronics Savi W430A (82396-12) | 10 893 грн. |
Додаткові функції і можливості навушників Poly Savi W430A:
- Конференц-зв'язок
- Підтримка чотирьох гарнітур базою
- Savi W710M — оптимізована для роботи з Microsoft Lync
РекомендуємоПорівняти в таблиці →