Рюкзак POOLPARTY Croco 19 л
Фото 5 |
POOLPARTY Croco |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог POOLPARTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі POOLPARTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити POOLPARTY Croco 19 л
Міський рюкзак POOLPARTY Mini 6 л (mini - bckpck - croco - glitter) mini-b | 3 222 грн. |
Міський жіночий рюкзак Poolparty XS Білий 9л (xs - croco - white) xs-croco | 1 484 грн. |
Міський жіночий рюкзак Poolparty Cult Білий 7л (cult - croco - white) cult | 1 581 грн. |
Міський рюкзак Poolparty з тисненням під крокодила Білий (backpack - croco | 1 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →