Фільтр-подовжувач Power Plant JY-1052/3 PPSA08M30S5
Power Plant JY-1052/3 PPSA08M30S5 3 м7 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant JY-1052/3 PPSA08M30S5
Усі ціни 18 →PowerPlant PowerPlant JY-1052/3 3 м, 5 розеток (PPSA08M30S5) | 239 грн. |
PowerPlant PPSA08M30S5 3м | 255 грн. |
Сетевой фильтр питания PowerPlant 3 м, 5 розеток, 3x1.0мм2 (PPSA08M30S5) P | 240 грн. |
PowerPlant 3 м, 5 розеток, 3x1.0мм2 (PPSA08M30S5) PPSA08M30S5 | 201 грн. |
PowerPlant Фильтр питания JY-1052/3 (PPSA08M30S5) 5 розеток, 3 м, белый, к | 299 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Power Plant JY-1052/3 PPSA08M30S5
Ціни на Power Plant JY-1052/3 PPSA08M30S5 |
---|---|---|---|---|
Power Plant JY-1052/3 PPSA08M30S5 | від 200 грн. | 18 пропозицій | ||
Power Plant JY-1052/7 PPSA08M70S5 | від 274 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →