Подовжувач Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1
Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1 20 м50 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1
Усі ціни 11 →Сетевой удлинитель PowerPlant 20 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/20) (JY-3021/20 | 789 грн. |
Мережевий подовжувач PowerPlant 20 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/20) (PPEA16M2 | 849 грн. |
PowerPlant 20 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/20) (JY-3021/20) JY-3021/20 | 849 грн. |
PowerPlant Мережевий подовжувач PowerPlant 20 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/20 | 849 грн. |
PowerPlant JY-3021/20 (PPEA16M200S1) 1 розетка 20m Black JY-3021/20(PPEA16 | 679 грн. |
ще 6 пропозицій
Якісний, практичний, недорогий та потужний підовжувач із рекордною довжиною кабелю — аж 50 метрів. Така довжина кабелю та його якість (мідь 2,5 мм) дозволяє використовувати підовжувач для будь-яких зовнішніх робіт на стандартних дачних ділянках 6 або 10 соток, підключаючи до нього електроприлади потужністю 3,8 — 7 кВт. Низька вартість як для такої довжини та перетину, якісне виконання, ковзка зовнішня ізоляція, зручність зберігання Важкий, холєра ))) Але це допомагає його власникам розвинути гарні м'язи. Виталий Цимух: користуюся Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 кілька місяців |
Якісний, дешевий, зручний подовжувач для потужних побутових електроприладів (перфоратори, теплові гармати, електрокоси, болгарки) Рекордна довжина, надійний кабель, доступна ціна Важкий, холєра ))) Але це сприяє розвитку м'язів. Виталий Цимух: користуюся Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1
Ціни на Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1 |
---|---|---|---|---|
Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1 | від 679 грн. | 11 пропозицій | ||
Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 | від 849 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →