Подовжувач Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L
Фото 3 |
Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L 20 м40 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L
Усі ціни 22 →Удлинитель PowerPlant 20м 3x2.5мм морозостойкий (JY-3024/20) | 989 грн. |
PowerPlant PowerPlant JY-3024/20 20 м, 1 розетка (PPCA16M20S1L) | 1 099 грн. |
PowerPlant PPCA16M20S1L 20м | 1 063 грн. |
Подовжувач PowerPlant 20 м, 3x2.5мм2, 16А, морозостійкий (JY-3024/20), PPC | 934 грн. |
Мережевий подовжувач PowerPlant 20 м, 3x2.5мм2, 16А, морозостойкий (JY-302 | 1 135 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L
Ціни на Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L |
---|---|---|---|---|
Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L | від 822 грн. | 22 пропозиції | ||
Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L | від 1 546 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →