Подовжувач Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L
Фото 3 |
Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L 20 м40 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Plant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L
Усі ціни 24 →Удлинитель PowerPlant 40м 3x2.5мм морозостойкий (JY-3024/40) | 1 882 грн. |
PowerPlant PPCA16M40S1L 40m | 1 869 грн. |
Подовжувач PowerPlant 40 м, 3x2. 5мм2, 16А, морозостійкий (JY-3024/40), PP | 1 784 грн. |
Мережевий подовжувач PowerPlant 40 м, 3x2.5мм2, 16А, морозостойкий (JY-302 | 1 927 грн. |
Сетевой удлинитель PowerPlant 40 м, 3x2.5мм2, 16А, морозостойкий (JY-3024/ | 1 496 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L
Ціни на Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L |
---|---|---|---|---|
Power Plant JY-3024/20 PPCA16M20S1L | від 821 грн. | 22 пропозиції | ||
Power Plant JY-3024/40 PPCA16M40S1L | від 1 496 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →