Свердловинний насос PowerCraft 4S 1000
PowerCraft 4S 1000 94 м 2 м³/год 97 м 3 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft 4S 1000
Насос погружной скважинный шнековый Powercraft 4S 1000-9750 | 2 677 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 4S 1000-9750 70502 | 2 680 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Powercraft 4S 1000-9750 (70502) | 3 119 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 4S 1000-9750 | 3 162 грн. |
Насос скважинный Powercraft 4S 1000-9750 + кабель 10 м | 2 499 грн. |
Модификації PowerCraft 4S 1000
Ціни на PowerCraft 4S 1000 |
---|---|---|---|---|
PowerCraft 4S 700 | від 2 295 грн. | 5 пропозицій | ||
PowerCraft 4S 1000 | від 2 499 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →