Поверхневий насос PowerCraft DJL 1300-5565
Фото 5 |
PowerCraft DJL 1300-5565 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft DJL 1300-5565
Насос поверхностный струйный Powercraft Djl 1300-5565 | 2 634 грн. |
Насос поверхнево струм. Powercraft DJL 1300-5565 (88911) | 3 069 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Powercraft DJL 1300-5565 (88911) | 2 637 грн. |
Насос поверхневий Powercraft DJL 1300-5565 | 2 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →