Поверхневий насос PowerCraft DJS 1100-5060 (88912)
Фото 4 |
PowerCraft DJS 1100-5060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft DJS 1100-5060
Усі ціни 6 →Насос поверхностный струйный нерж Powercraft Djs 1100-5060 | 2 555 грн. |
Насос поверхневий струм.Powercraft DJS 1100-5060 (88912) | 3 000 грн. |
Насос струменевий Powercraft DJS 1100-5060 88912 | 2 577 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Powercraft DJS 1100-5060 (88912) | 3 000 грн. |
Насос струменевий Powercraft DJS 1100-5060 | 3 041 грн. |
Насос поверхневий Powercraft DJS 1100-5060 | 2 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →