Вантажна шина Powertrac Heavy Expert 9 R20 144J
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Heavy Expert 9 R20 144J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Powertrac Heavy Expert 9 R20 144J
Ціни на Powertrac Heavy Expert 9 R20 144J |
---|---|---|---|---|
Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K | від 7 912 грн. | 8 пропозицій | ||
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149J | від 8 376 грн. | 4 пропозиції | ||
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K | від 8 824 грн. | 9 пропозицій | ||
Powertrac Heavy Expert 12 R20 156J | від 11 250 грн. | 9 пропозицій |